Трудовий архів

виконкому Ірпінської міськради

Київської області

a

Послуги

Перелік послуг:

- виконання запитів фізичних та юридичних осіб;

- виготовлення копій архівних документів;

- надання консультацій по телефону та на особистому прийомі;

- упорядкування документів в установах та організаціях;

- приймання на державне зберігання документів з особового складу ліквідованих підприємств, організацій та установ без правонаступника.



Перелік запитів, що виконуються архівом:

- про заробітну плату в підприємствах, установах та організаціях;

- про трудовий стаж;

- про перейменування підприємств, установ та організацій;

- про підтвердження перебування в зоні ЧАЕС від ліквідованих підприємств, установ та організацій.



Характеристика основних видів запитів:

Трудовим архівом виконуються запити лише соціально-правового характеру. Всі запити безкоштовні.




Інформація про консультації, що надаються:

Відповідно до Закону України « Про звернення громадян» відповіді на запити надаються архівом протягом місяця, і в залежності від результатів пошуку – архівна довідка або негативна відповідь, якщо відповідних документів у архіві не виявлено.

Запити інвалідів та ветеранів ВВВ 1941-1945 років, праці, непрацездатних осіб та осіб, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, та інших осіб, що потребують соціального захисту та підтримки – виконуються в першу чергу і, по можливості терміново.

Відомості про стаж роботи та зарплату, які зберігаються в документах з особового складу (наказах з особового складу, особових рахунках, відомостях по нарахуванню заробітної плати), зберігаються в архівах установ, підприємств і організацій 75 років і не підлягають передаванню в Трудовий архів. Тобто ці документи можуть зберігатися в установах, організаціях та підприємствах, що продовжують існувати. Якщо установа ліквідована, то треба звертатися в архів вищої установи відповідної галузі або в Трудовий архів.

Звернення від учасників ліквідації аварії на ЧАЕС для підтвердження факту участі у ліквідації наслідків аварії виконуються на підставі документів архівних фондів установ. Однак серед вищезгаданих документів немає посвідчень про відрядження до зони АЕС, табелів виходу на роботу, довідок про отримане опромінення і т. ін. у зв’язку з тим, що ці документи мали на той період термін зберігання 3 роки. Матеріали інших установ, які знаходились в зоні ЧАЕС або направляли людей на ліквідацію аварії, в Трудовому архіві не зберігаються.